Про компанію

За 50 років своїй промисловій діяльності ВАТ "ЭЛЕКОН" придбав вагомий досвід, глибокі знання усіх тонкощів виробництва, солідні потужності, що у поєднанні з високим професіоналізмом фахівців, дають можливість, серйозно гарантувати найвищий рівень якості. Ми навчилися високо цінувати довіру з боку наших клієнтів і зберігати репутацію надійного професійного партнера у будь-кому, навіть дуже складних, ситуаціях. Ми завжди раді співпраці! Чекаємо Вас на нашому ЭЛЕКОНЕ!

Відкрите акціонерне товариство "ЭЛЕКОН" ось вже більше сорока років випускає свою продукцію, яка, по праву, займає одно з провідних місць на українському ринку електротехніки.

Свій трудовий шлях підприємство відлічує з 1956 року, коли на пустинній ділянці були закладені перші камені у фундамент майбутнього великого заводу. Діставши назву "Експериментальний завод нестандартних електромонтажних конструкцій(ЭЗНЕК) підприємство спочатку було орієнтоване на виготовлення ексклюзивних, високотехнологічних зразків продукції, що відрізняються високою якістю і точністю роботи. На підприємстві тих років зароджувалася і зростала плеяда висококласних фахівців, талановитих інженерів і успішних керівників, які і поставили завод на рейки стабільного успіху у виробництві продукції будь-якої складності. Послугами підприємства незмінно користувалися будівельні організації Києва, а також багатьох інших міст Радянського Союзу. Постійний попит, на вироби, що виготовляються заводом, ставив завдання розширення виробничих потужностей. І на початку 1984 року почалася широкомасштабна реконструкція підприємства, яка закінчилася в 1985 році. Завод отримав у своє розпорядження: новий великий виробничий корпус, нова адміністративна будівля і цілий ряд допоміжних споруд. Тепер це повноцінний комплекс обробки матеріалів по найсучасніших технологіях.

У 1996 завод вступив в нову економічну стратегію розвитку з новим ім'ям і організаційно-правовою формою власності - відкрите акціонерне товариство "ЭЛЕКОН".
У нових умовах колектив зумів знайти правильні стратегічні рішення і сконцентрував зусилля підприємства на досягнення високих показників якості продукції, точного виконання зобов'язань і пошуку нових перспективних напрямів виробничої діяльності. Так, на підприємстві, багато років того, що лідирує в області електротехнічній галузі, завод почав активно розвивати механічний парк ЧПУ устаткування. Тепер це потужне підприємство з повним циклом обробки листового металу на  найсучаснішому рівні.
Технології і устаткування від світових компаній FinnPower, Bystronic, Guifil, Froniys дають можливість виготовлення металоконструкцій будь-яких форм складності і точності виготовлення. Програмне штампування, лазерне різання, зварювання, спеціальна і гальванічна обробка поверхні, а також різні режими полімерних захисних покрытий- це не повний перелік можливостей оновленого підрозділу! Разом з цим, функціонує електромонтажне і збірне виробництво, інструментальне виробництво і виготовлення пластмасовых виробів.
ВАТ "Элекон" робить високоякісну електротехнічну продукцію, металоконструкції для потреб цивільного і промислового будівництва, устаткування для операторів мобільного зв'язку, удосконалюємо традиційне електромонтажне устаткування і створюємо нові інноваційні продукти, потреба в яких диктує ринок.

У своїй діяльності ми керуємося упевненістю, що наші Клієнти - це партнери, чиї вимоги до технічного рівня продукції сприяють спільному створенню нових, сучасних, високоякісних зразків і технічних рішень.
Будуйте майбутнє разом з нами!
Металеві корпуси для електричних щитів Щитові конструкції серії "ПРИМА" Щитові конструкції серії "ГРАД" Електромонтажні шафи типу "ШМТ і ШМЕ" Електричні щити.Щити поверхові поєднані типу ЩС Пристрою ввідно-розподільні ВРУУстройства розподільні з камер КСОЩитки освітлювальні групові типу ОЩА- 98 і ОЩАВ-97УСТРОЙСТВА розподільні  РУ-0,4КВ з панелей ЩОЯщики обліку ЯУ, ЯУ-П, ЯУ-2ПАРЩИТЫ центральні дымоудаления  Металеві корпуси  Устаткування для операторів мобільного зв'язку  Телекомунікаційні шафиКонтейнер Технологічний  (КТ- 1) Щитові конструкції серії "ПРИМА"
 
 

Види діяльності

Ми робимо високоякісну електротехнічну продукцію, металоконструкції для потреб цивільного і промислового будівництва, устаткування для операторів мобільного зв'язку, удосконалюємо традиційне електромонтажне устаткування і створюємо нові інноваційні продукти, потреба в яких диктує ринок. ВАТ "Элекон" має можливість робити наступні вироби : Електротехніка: * Високоамперні осередки 0.4 кВ серії ВЯ * Комплектні ввідно-розподільні облаштування(КВРУ) * Пристрою Розподільні РУ- 10(6) кВ з камер КСО- 394 * Панелі розподільних щитів серії ЩО-70К * Панелі розподільних щитів серії ЩО- 98 * Установок конденсаторні типу УК * Пристрою ввідно-розподільні для житлових і громадських будівель * Ввідно-розподільне облаштування ВРУ76М-1 * Ввідно-розподільне облаштування ВРУ76М-2 * Ввідно-розподільне облаштування ВРУ76М-3 * Ввідно-розподільне облаштування ВРУ76М-4 * Ввідно-розподільне облаштування ВРУ78М-4(4.1) * Ввідно-розподільне облаштування ВРУ78М-5 * Ввідно-розподільне облаштування ВРУ78М-8(8.1) * Ввідно-розподільне облаштування ВРУ78М-9(9.1) * Ввідно-розподільний облаштування ВРУ78М-10(10.1) * Ввідно-розподільне облаштування УВР93-1 * Шафи ввідні з АВР(ШВА) * Шафи силові розподільні типу СК * Шафи ввідні, обліку і ввідно-облікові(ШВУ) * Схемні рішення щитів з АВР * Шафи розподільні типу ПР- 11 * Шаф розподільні типу ШР * Шафи розподільно-облікові(ШРУ) * Щит ввідно-розподільний(ЩВР) * Щити з функцією АВР Ящики розподільні для гаражів, котеджів * Шафи силові розподільні типу СП- 62 * Ящики силові типу ЯР, ЯПР, ЯРП, ЯПРП * Щитки Освітлювальні групові типу ОЩА- 98 і ОЩАВ- 97 * щиток освітлювальний груповые НЩО, УЩО, НЩОВ, УЩОВ * щиток поверховий поєднаний тип ЩС щиток роз'єм тип ЩР- 22, ЩР-22М * щиток тип ЩЛК- 77 * щиток місцевий управління тип ШМУ і ШМУН(IP54) * блок управління електродвигун Я5000 * щит станція управління Щсу ящик поверховий тип ЯЭАПЗ ящик облік тип ЯУ металоконструкція : * корпус для платіжного терміналу * Шафи монтажного типу ШМТ і ШУ з мірою захисту IP 54 * Ящики серії "Град" Щитки серії "Прима" * Одно з напрямів нашого підприємства - розкрій листового металопрокату і виготовлення металоконструкцій різного призначення, у тому числі легких і середніх збірних і зварних металоконструкцій для різних галузей і напрямів промисловості. Підприємство пропонує послуги з проектування і розробки конструкторської документації. Ми пропонуємо усі види робіт по розкроу і виготовленню металоконструкцій. Завдяки застосуванню нових технічних рішень і технологій, стало можливим виготовлення нестандартних металоконструкцій і виробів різних форм і конфігурацій з листового металопрокату. Потужна виробнича база і висока кваліфікація наших фахівців дозволяє нам проектувати, виготовляти і монтувати конструкції будь-якого об'єму і складності. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з обробки листового металопрокату : Перфорування листа Лазерне різання Рубка Гнучка Складальні і зварювальні роботи Проектування і розробка конструкторської документації

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Элекон, ОАО
(основний офіс)

03061, Україна, Київська, Киев, ул. Пост-Волынская, 5, будинок
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create