Про компанію

За 50 років своїй промисловій діяльності ВАТ "ЭЛЕКОН" придбав вагомий досвід, глибокі знання усіх тонкощів виробництва, солідні потужності, що у поєднанні з високим професіоналізмом фахівців, дають можливість, серйозно гарантувати найвищий рівень якості. Ми навчилися високо цінувати довіру з боку наших клієнтів і зберігати репутацію надійного професійного партнера у будь-кому, навіть дуже складних, ситуаціях. Ми завжди раді співпраці! Чекаємо Вас на нашому ЭЛЕКОНЕ!

Відкрите акціонерне товариство "ЭЛЕКОН" ось вже більше сорока років випускає свою продукцію, яка, по праву, займає одно з провідних місць на українському ринку електротехніки.

Свій трудовий шлях підприємство відлічує з 1956 року, коли на пустинній ділянці були закладені перші камені у фундамент майбутнього великого заводу. Діставши назву "Експериментальний завод нестандартних електромонтажних конструкцій(ЭЗНЕК) підприємство спочатку було орієнтоване на виготовлення ексклюзивних, високотехнологічних зразків продукції, що відрізняються високою якістю і точністю роботи. На підприємстві тих років зароджувалася і зростала плеяда висококласних фахівців, талановитих інженерів і успішних керівників, які і поставили завод на рейки стабільного успіху у виробництві продукції будь-якої складності. Послугами підприємства незмінно користувалися будівельні організації Києва, а також багатьох інших міст Радянського Союзу. Постійний попит, на вироби, що виготовляються заводом, ставив завдання розширення виробничих потужностей. І на початку 1984 року почалася широкомасштабна реконструкція підприємства, яка закінчилася в 1985 році. Завод отримав у своє розпорядження: новий великий виробничий корпус, нова адміністративна будівля і цілий ряд допоміжних споруд. Тепер це повноцінний комплекс обробки матеріалів по найсучасніших технологіях.

У 1996 завод вступив в нову економічну стратегію розвитку з новим ім'ям і організаційно-правовою формою власності - відкрите акціонерне товариство "ЭЛЕКОН".
У нових умовах колектив зумів знайти правильні стратегічні рішення і сконцентрував зусилля підприємства на досягнення високих показників якості продукції, точного виконання зобов'язань і пошуку нових перспективних напрямів виробничої діяльності. Так, на підприємстві, багато років того, що лідирує в області електротехнічній галузі, завод почав активно розвивати механічний парк ЧПУ устаткування. Тепер це потужне підприємство з повним циклом обробки листового металу на  найсучаснішому рівні.
Технології і устаткування від світових компаній FinnPower, Bystronic, Guifil, Froniys дають можливість виготовлення металоконструкцій будь-яких форм складності і точності виготовлення. Програмне штампування, лазерне різання, зварювання, спеціальна і гальванічна обробка поверхні, а також різні режими полімерних захисних покрытий- це не повний перелік можливостей оновленого підрозділу! Разом з цим, функціонує електромонтажне і збірне виробництво, інструментальне виробництво і виготовлення пластмасовых виробів.
ВАТ "Элекон" робить високоякісну електротехнічну продукцію, металоконструкції для потреб цивільного і промислового будівництва, устаткування для операторів мобільного зв'язку, удосконалюємо традиційне електромонтажне устаткування і створюємо нові інноваційні продукти, потреба в яких диктує ринок.

У своїй діяльності ми керуємося упевненістю, що наші Клієнти - це партнери, чиї вимоги до технічного рівня продукції сприяють спільному створенню нових, сучасних, високоякісних зразків і технічних рішень.
Будуйте майбутнє разом з нами!
Металеві корпуси для електричних щитів Щитові конструкції серії "ПРИМА" Щитові конструкції серії "ГРАД" Електромонтажні шафи типу "ШМТ і ШМЕ" Електричні щити.Щити поверхові поєднані типу ЩС Пристрою ввідно-розподільні ВРУУстройства розподільні з камер КСОЩитки освітлювальні групові типу ОЩА- 98 і ОЩАВ-97УСТРОЙСТВА розподільні  РУ-0,4КВ з панелей ЩОЯщики обліку ЯУ, ЯУ-П, ЯУ-2ПАРЩИТЫ центральні дымоудаления  Металеві корпуси  Устаткування для операторів мобільного зв'язку  Телекомунікаційні шафиКонтейнер Технологічний  (КТ- 1) Щитові конструкції серії "ПРИМА"
 
 

Контактна особа

Контакти

Элекон, ОАО
(основний офіс)

03061, Україна, Київська, Киев, ул. Пост-Волынская, 5, будинок
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create